Performance Marketing Insights Europe – 4-5 Lipiec 2016

perofrmance marketing insights 2016 europe

Już 4 i 5 Lipca odbędzie się największa konferencja performance marketingu w Europie. Performance Marketing Insights to znana na całym świecie konferencja marketingowa organizowana przez portal PerformanceIN.com. Porusza takie tematy jak marketing afiliacyjny, generowanie leadów czy pozyskiwanie ruchu płatnego (programmatic, search, social).  

Konferencja odbędzie się w Amsterdamie, w Hotelu Okura. Poza wykładami zawierającymi ogromną ilość wiedzy, każdy z uczestników może dołączyć do otwartych debat i dyskusji oraz do tzw. Boot Camp’ów, w których wraz z ekspertami z danej dziedziny można zdobyć praktyczną wiedzę i kontakty. Połączenie wykładów, case’ów, badań, networkingu i praktycznych zadań wydaje się bardzo dobrym pomysłem. Warto zaznaczyć, że na PMI będzie można spotkać przedstawicieli największych wydawców, reklamodawców, sieci reklamowych/afiliacyjnych, agencji czy dostawców technologii marketingowych.

 

Jak na razie nie opublikowano jeszcze oficjalnej agendy wydarzenia, jednak możemy się spodziewać bardzo konkretnych nazwisk na liście prelegentów. Gdy tylko agenda ujrzy światło dzienne z pewnością o tym napiszemy.

Koszt biletu na wydarzenie wynosi obecnie 650 euro. Od maja cena wzrośnie do 795 euro.

Nasz portal został również partnerem medialnym wydarzenia, dlatego jeśli pojawią się jakieś pytania odnośnie PMI zapraszamy do kontaktu.

Oficjalna strona wydarzenia (link).


Podobało Ci się? Podziel się...

Dodaj opinię

Twój email nie będzie opublikowany.

Możesz użyć HTML'a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*