OneDrive daje 100 GB w zamian za informacje

100gb od onedrive

Microsoft udostępnił dla klientów z Polski możliwość powiększenia swojej przestrzeni na wirtualnym dysku OneDrive o 100 GB (115 GB łącznie). Aby otrzymać dodatkową przestrzeń użytkownicy muszą udostępnić koncernowi takie informacje jak automatyczne logowanie w aplikacji, wyświetlania informacji z profilu oraz listy kontaktów i adresów e-mail. Cena warta 100GB? W większości przypadków tak.

Niestety dodatkowa przestrzeń będzie dostępna tylko przez 2 lata. Po tym czasie możemy przedłużyć korzystanie z dodatkowej przestrzeni w zamian za opłatę miesięczną. Obecnie cena za 100 GB wynosi 8 zł miesięcznie. Jeśli nie będziemy chcieli płacić, możemy po prostu zrezygnować z usługi, pamiętając o przeniesieniu danych w bezpieczne miejsce.

Usługa była dotychczas obecna tylko w Stanach Zjednoczonych, jednak teraz Microsoft rozszerzył usługę również na inne kraje, w tym także Polskę.


Podobało Ci się? Podziel się...

2 komentarze

  1. No własnie, to są newsy ze świata afilacji? Raczej nie…. 🙁

    • Newsy ze świata afiliacji uzupełniane są również o newsy z tematyk pokrewnych, takich jak marketing, reklama internetowa czy ogólnie pojęte IT. Ten news dotyczy akurat wirtualnego dysku, który jest bardzo przydatny podczas pracy przy komputerze (przynajmniej w naszym mniemaniu), dlatego uznaliśmy, że warto poinformować o nim naszych czytelników 🙂

Dodaj opinię

Twój email nie będzie opublikowany.

Możesz użyć HTML'a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*