Nowa odsłona programu eBrokerPartner

ebrokerpartner po zmianach

Kilka dni temu wszyscy partnerzy otrzymali wiadomość od programu partnerskiego eBrokerPartner z informacją, iż cały program przechodzi gruntowną „renowację”. Zmieniła się nie tylko szata graficzna całego programu, która swoją drogą była nieco przestarzała, ale również modele rozliczeń i narzędzia marketingowe.

Poniżej zamieszczamy pełną informację od eBrokera:

Ceniąc sobie naszą współpracę z Wami oraz mając na uwadze wszystkie zgłoszone przez Was opinie, postanowiliśmy przygotować dla Was lepszą wersję naszego programu. Owoc naszej pracy poznacie w dniu jutrzejszym (23.04) w godzinach przedpołudniowych! Najważniejsze zmiany dla Was to:

  • nowoczesny i intuicyjny wygląd strony głównej oraz panelu partnera,
  • nowe modele rozliczenia (poza CPL również CPS i CPA),
  • kampanie rozliczane za % od sprzedaży,
  • nowe bannery i rankingi,
  • nowy wygląd pasażu handlowego wraz z zaawansowaną możliwością wyboru promowanych produktów,
  • plik XML z produktami (dostępny od przyszłego tygodnia).

Szczerze mówiąc nie zauważyłem jeszcze w panelu programu kampanii rozliczanych w modelu procentowym, jednak prawdopodobnie pojawią się one w najbliższym czasie.

Warto zwrócić uwagę szczególnie na narzędzia reklamowe, które uległy zmianie. Te dotychczas zamieszczone na Waszych stronach mogą przestać działać. Chodzi głównie o widgety, boxy oraz okazje finansowe. Zmiany nie ominęły również bannerów i rankingów.

Jeśli chodzi o kwestie techniczne to zmienił się również sposób podpinania własnej domeny do „pasażu handlowego”. Teraz wszystkie domeny przekierowywane są za pomocą CNAME. Każdy, kto korzystał ze stałego IP powinien dokonać stosownych zmian w panelu partnerskim w zakładce Narzędzia -> Pasaż handlowy. Wszystkie przekierowania poprzez IP przestaną działać w dniu 27 kwietnia 2015.

Wygląda na to, że obsługa eBrokerPartner wzięła sobie do serca naszą recenzję na temat ich programu i wdrożyła sporo z naszych sugestii. Bardzo nam miło z tego powodu, w najbliższym czasie będziemy zmuszeni odświeżyć recenzję programu. Sprawdzimy jak zmiany przełożyły się na jego ocenę.


Podobało Ci się? Podziel się...

Dodaj opinię

Twój email nie będzie opublikowany.

Możesz użyć HTML'a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*