Mail My Day po raz czwarty

Mail My Day po raz czwarty

20 i 21 kwietnia po raz kolejny odbędzie się Mail My Day. Konferencja to poświęcona jest tematyce e-mail marketingu i będzie mieć miejsce już po raz czwarty. Na wydarzeniu tym swoje wystąpienia wygłoszą eksperci z branży, w tym również specjalnie na tą okazję zaproszeni goście z zagranicy.

Czwarta edycja Mail My Day odbędzie się 20 i 21 kwietnia w Warszawie. W tym roku na konferencji wystąpi wielu przedstawicieli branży e-marketingu, wśród których znajdą się także zagraniczni goście. Uczestnicy będą mieli możliwość wziąć udział w ciekawych wykładach związanych z email marketingiem. Ponadto w drugi dzień spotkania będzie można uczestniczyć w warsztatach praktycznych.

Na Mail My Day, obok specjalistów od e-mail marketingu, wystąpią także eksperci doświadczeni w takich dziedzinach, jak branding, content marketing, mobile marketing, e-commerce, SEO i analityka czy UX. Podczas konferencji swoje wykłady wygłoszą m.in. Paweł Sala z FreshMail, Michał Sadowski z Brand24, Michał Górecki z Koszulkowo.com, Maciej Budzich z Mediafun.pl, Piotr Konieczny z Niebezpiecznik.pl oraz Piotr Sadowski z Webankieta.pl. Ponadto pojawią się również zagraniczni goście – Tahir Fayyaz z Google, a także Denis Ehlicke i Guy Hanson z Return Path.

 

Specjaliści z branży na Mail My Day, opowiedzą m.in. o tym, jak skutecznie wykorzystywać e-mail marketing oraz łączyć go z innymi dziedzinami. Uczestnicy będą mogli więc dowiedzieć się jak efektywnie budować bazy danych, w jaki sposób personalizować przekazy, targetować odbiorców, jak angażować za pomocą content marketingu,  wykorzystywać technologie webowe oraz budować lojalność marki.

Mail My Day to największa tego typu konferencja w Polsce. Jest doskonałą okazją aby poszerzyć swoją wiedzę na temat e-mail marketingu, poznać ludzi z branży oraz wymienić się cennymi doświadczeniami. Zapisy na to wydarzenie już ruszyły i dostępne są na oficjalnej stronie organizatora pod adresem mailmyday.pl.


Podobało Ci się? Podziel się...

Dodaj opinię

Twój email nie będzie opublikowany.

Możesz użyć HTML'a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*