Konferencja FinAdTech Warsaw 2019

Konferencja

Po raz pierwszy w Polsce 20 września w Warszawie, w hotelu Sofitel Warszawa Victoria, odbędzie się jednodniowa konferencja dla wszystkich zainteresowanych branżą FinTech, a szczególnie reklamą w tej branży – FinAdTech Warsaw 2019. Jej organizatorami są sieć afiliacyjna LeadGid oraz PZIP (Polski Związek Instytucji Pożyczkowych).

Na konferencji poruszone będą zagadnienia takie jak:

  • przegląd światowego rynku e-finansów
  • trendy oraz prognozy FinTech w Polsce
  • wiadomości z elektronicznego ruchu pieniężnego: Big Data, banki, mikroorganizacje finansowe, ruch internetowy
  • jakie strategie promowania produktów finansowych są wybierane przez liderów rynku? Jakie narzędzia są wykorzystywane? Studia przypadków oraz raporty uczestników rynku
  • banki w erze digitalizacji

 

Międzynarodowa konferencja FinAdTech organizowana jest w różnych krajach Europy. W tym roku odbyła się już w Moskwie oraz Kijowie. Konferencja w Warszawie będzie 3 z kolei, ale nie ostatnią. Kolejna, planowana na listopad, obędzie się w Barcelonie.

Standardowy bilet na wejście kosztuje 300 euro. Cena biletu premium (upoważniającego do wzięcia udziału w after party) to 400 euro. Jeśli podczas zakupu biletu wprowadzicie kod AFF20 – otrzymacie 20% zniżkę. 

Więcej informacji na temat wydarzenia na https://2019warsaw.finadtech.com/pl


Podobało Ci się? Podziel się...

1 Opinia

  1. Zapoznałem się z prelegentami. Bardzo ciekawe spotkanie. 😉

Dodaj opinię

Twój email nie będzie opublikowany.

Możesz użyć HTML'a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*