Konferencja eDelivery 27 września 2016

Konferencja eDelivery 27 września 2016

27 września odbędzie się konferencja eDelivery 2016. Skierowana jest ona dla właścicieli firm i e-sklepów, dyrektorów, menedżerów oraz wszelkich praktyków i zainteresowanych tematyką e-commerce.

Konferencja rozpocznie się od rejestracji o godzinie 8 na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie, zlokalizowanym na Alei Ks. J. Poniatowskiego 1. Następnie prelekcje wygłoszą eksperci z branży e-commerce, między innymi Rafał Brzoska (Prezes zarządu integer.pl oraz prezes zarządu w spółce InPost Sp. z o.o.), Rafał Cheliński (kierownik E-commerce, Poczta Polska), Joanna Kosman (kierownik marketingu Answear.com) i wielu innych. Konferencję, która będzie trwać do godziny 17:30 poprowadzi Sławomir Rajch.

Hasło przewodnie eDelivery 2016 brzmi: „Jedyna konferencja o logistyce nie tylko dla logistyków”.

Referenci w swoich mowach ukażą różne podejścia do logistyki oraz przedstawią, jak decyzje przez nich podejmowane wpłynęły na sprzedaż w sklepie, zadowolenie klientów oraz ich lojalność.

Na 13 prelekcji prawie połowa, bo sześć z nich, będzie oparta na zasadzie case study (Zrozumieć logistykę. Czy można na niej jeszcze zaoszczędzić?, Delivery automation – jak szybciej realizować zamówienia, W jaki sposób darmowy zwrot wpływa na sprzedaż?, Jak zorganizować magazyn? 200 a 2000 paczek, Dzisiaj, jutro czy pojutrze? Same day delivery – doręczaj szybciej albo znikaj, Temat w trakcie potwierdzania). Przedstawienie prawdziwych przypadków, z jakimi zetknęli się referenci, najlepiej jest w stanie przekazać wiedzę zebranym gościom. Uczestnicy konferencji zapoznają się dzięki temu z realnymi sytuacjami, które przedstawią im różne modele strategii i działań. Celem prelekcji przygotowanych w formie case study jest przede wszystkim zaprezentowanie konkretnej wiedzy i gotowych rozwiązań, które wpłyną na efektywność prowadzonych działań biznesowych uczestników i jakość obsługi klientów.

Więcej informacji, w tym dokładny program i tematy prelekcji można znaleźć na oficjalnej stronie wydarzenia – http://edelivery2016.pl/

Bilety do końca sierpnia można zakupić w tańszej cenie – 369 zł, później koszt udziału w konferencji to 489 zł.


Podobało Ci się? Podziel się...

Dodaj opinię

Twój email nie będzie opublikowany.

Możesz użyć HTML'a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*