Jakdojadę.pl w rękach Onetu

Onet kupił udziały Jakdojadę.pl

Onet – RAS Polska wykupił 69% udziałów spółki City – Nav Sp. z o.o., która jest właścicielem i operatorem aplikacji Jakdojadę.pl.

Jakdojadę.pl jest jedną z najpopularniejszych wyszukiwarek połączeń w Polsce. Pokazuje połączenia komunikacji miejskiej w 26 miastach Polski. Jest dostępna zarówno w wersji dostosowanej do przeglądarki internetowej, jak i również w wersji mobilnej dla systemów Android, iOS i Windows Phone.
Twórcy aplikacji Jakdojadę.pl, czyli Bartosz Burek, Artur Szychta oraz Mikołaj Grajek zachowają 30% udziałów City-Nav i pozostaną w zarządzie spółki.

 

Obie strony pozytywnie oceniają zawartą transakcję. Dla City – Nav otwierają się możliwości wzrostu i poszerzenia dotychczasowej oferty aplikacji o nowe funkcje, natomiast Grupa Onet – RAS konsekwentnie dąży do umocnienia pozycji wśród wydawców aplikacji mobilnych.
Według danych wydawcy, z aplikacji Jakdojadę.pl korzysta 500 tysięcy użytkowników dziennie.


Podobało Ci się? Podziel się...

Dodaj opinię

Twój email nie będzie opublikowany.

Możesz użyć HTML'a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*