Jak wykorzystać leżaki reklamowe – 3 pomysły na efektywne zastosowanie

leżaki

Nie od dziś wiadomo, ze skuteczna reklama poprawia statystyki sprzedaży. Banery, plakaty reklamowe czy ulotki pojawiają się wszędzie i są dla nas tak normalne, że przestają zwracać na siebie uwagę. W związku z tym reklamodawcy coraz częściej sięgają po reklamę, która mniej perswazyjnie zachęci do zakupu danego produktu lub sięgnięcie po usługę, a jednak będzie skuteczna. Jednym z takich pomysłów, sprawdzających się szczególnie w okresie letnim są leżaki reklamowe. Z artykułu dowiesz się między innymi w jaki sposób wykorzystać ich potencjał i poznasz:

  • leżaki reklamowe wypoczynkowe
  • eventowy leżak reklamowy
  • leżaki w mieście

Leżaki reklamowe wypoczynkowe

Leżak, jak sama nazwa wskazuje, służy do wypoczywania. Zatem miejsce, gdzie będziemy chcieli go wykorzystać, jest jasno ukierunkowane. W zawiązku z tym rodzaj produktów i usług, jakie mamy zamiar reklamować na powierzchni leżaka, nie może być całkowicie dowolny. Najczęściej na leżakach pojawia się logo i nazwa ośrodka, w którym będą wykorzystywane. Nie tylko podnosi to prestiż danego miejsca, ale także sprawia, że nie będą one wykorzystywane przez konkurencję. Podobnie rzecz się ma z wykorzystaniem, jeśli chcemy wykorzystać leżak reklamowy jako miejsce do spożywania napojów w restauracjach czy lokalach gastronomicznych w okolicach miejsc wypoczynkowych.

Eventowy leżak reklamowy

Reklama piwa albo innego napoju orzeźwiającego na leżaku to doskonały pomysł zwłaszcza podczas wydarzeń kulturalnych. Na wszelkiego rodzaju festynach czy koncertach, leżak daje możliwość wyłożenia się i z perspektywy leżącej obserwowania całego wydarzenia. Jeśli organizujemy sami dany event, rząd jednakowych leżaków może stanowić lożę VIP tuż przed sceną, z której najlepiej będzie wdać występ artystów. Leżaki reklamowe mogą też stanowić nagrodę w konkursach realizowanych w czasie danego wydarzenia, dzięki czemu nasza reklama rozejdzie się dalej.

Leżaki w mieście

Idealnym miejscem dla reklamy na powierzchni leżaka jest plaża lub inne miejsce wypoczynkowe. Jednak leżaki reklamowe nie koniecznie musimy wystawiać w tych miejscach. Także w przestrzeni miejskiej znajdzie się miejsce na zorganizowanie takiego wypoczynku. Sporym powodzeniem cieszą się leżaki wystawione przed bibliotekami i czytelniami. Z tego typu atrakcji lubią też korzystać kawiarnie, zlokalizowane w pobliżu parku lub większego placu. Tylko od naszej wyobraźni zależy, jaki produkt będziemy w ten sposób reklamować. Z kolei jeśli interesuje nas trwały i wyrazisty wzór reklamy na leżakach, warto zobaczyć tutaj.


Podobało Ci się? Podziel się...

Dodaj opinię

Twój email nie będzie opublikowany.

Możesz użyć HTML'a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*