Google, Facebook i YouTube – te strony Polacy ostatnio odwiedzali najczęściej

Google, Facebook i YouTube – te strony Polacy ostatnio odwiedzali najczęściej

Badania przeprowadzone ostatnio przez Gemiusa pokazują, że Polacy w Internecie najchętniej odwiedzali Google, Facebook oraz YouTube. To właśnie one znalazły się w czołówce wśród dziesięciu innych najpopularniejszych stron.

Trzy najchętniej odwiedzane przez Polaków strony w ostatnim czasie to Google, Facebok i YouTube. Tak wskazują najnowsze badania zrealizowane przez GemiusAudience między 7 a 13 marca. Przeprowadzone zostały one przy uwzględnieniu analizy dziesięciu najbardziej popularnych stron internetowych na użytkownikach komputerów stacjonarnych.

Z badań Gemiusa wynika, że zdecydowanym liderem w zestawieniu jest wyszukiwarka Google.pl. Odwiedzało ją bowiem dziennie średnio 9,73 milionów internautów. Dużą popularnością cieszył się także portal społecznościowy Facebook, który uzyskał drugi co do wielkości wynik o średniej dziennej liczbie odwiedzin wynoszącej 7,04 milionów. Na trzecim miejscu natomiast uplasował się YouTube. Według danych na ten serwis wideo wchodziło w ciągu dnia średnio 4,75 miliona Polaków.

 

Pełne zestawienie analizowanych w badaniu domen znajduje się poniżej.

Zestawienie TOP10 nejchętniej odwiedzanych stron internetowych w Polsce

 


Podobało Ci się? Podziel się...

Dodaj opinię

Twój email nie będzie opublikowany.

Możesz użyć HTML'a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*