Emma z From Aldi to Harrods pokazuje jak zarabiać w Internecie

aldi to harrods

Możliwości zarabiania w Sieci jest dzisiaj wiele. Emma, właścicielka bloga From Aldi To Harrods znalazła swoją metodę i jest dobrym przykładem na to, że przy pomocy Internetu da się osiągać naprawdę spore zyski. Prowadzenie bloga stało się jej sposobem na życie. Dzięki niemu sama jest sobie szefem, ma więcej wolnego czasu, a jej miesięczne przychody są dużo wyższe niż wtedy, gdy pracowała na etacie.

Emma Drew mieszka w Cambridgeshire i jest właścicielką bloga From Aldi To Harrods. Założyła go w grudniu 2010 roku i dzisiaj dzięki niemu zarabia około 3000 GBP miesięcznie. Jest on nie tylko jej źródłem dochodów, ale także i sposobem na życie. Rzucając pracę na etacie, dzięki możliwościom, które daje Internet, zaczęła zarabiać więcej. Teraz czuje się szczęśliwa, ma więcej wolnego czasu i może żyć tak, jak chce.

Emma postanowiła poświęcić się w całości prowadzeniu bloga i zdecydowała o rzuceniu pracy na etacie. Pracowała wtedy jako administratorka strony internetowej i zarabiała 1600 GBP. Dzisiaj jest sama sobie szefem, a jej miesięczne dochody są prawie dwa razy większe. Co więcej, blogerka osiąga obecnie nie tylko wyższe dochody, ale ma też więcej wolnego czasu. Pracuje razem z mężem, który również porzucił swój etat i teraz pomaga jej w prowadzeniu bloga. Dzięki temu ich życie zmieniło się na lepsze – mają więcej czasu dla siebie, większe wydatki nie są już dla nich problemem, a co najważniejsze czują się naprawdę wolni i szczęśliwi.

Zakładając bloga From Aldi to Harrods, Emma chciała pokazać swoim czytelnikom jak można zarabiać pieniądze w Internecie, nie pracując na etacie i żyjąc tak, jak się chce. Dokumentuje więc na nim sposoby, przy pomocy których udaje jej się teraz osiągać tak duże miesięczne dochody.

Jedno z ważniejszych źródeł dochodu Emmy, które opisuje na swoim blogu to mystery shopping czyli tzw. tajemniczy klient. Razem z mężem chodzą więc do różnych sklepów i przy pomocy wielu aplikacji robią zdjęcia oraz odpowiadają na dotyczące zakupów pytania. W ten sposób zarabiają odwiedzając również restauracje a nawet i banki. Emma na swoim blogu pisze także o sprzedawaniu różnych rzeczy w Sieci – np. tych używanych, które nie są już potrzebne lub własnych e-booków. Jako sposób na zarabianie podaje również testowanie produktów, recenzowanie ich i polecanie. Źródłem dochodów Emmy są także ankiety online, testy stron internetowych, a nawet i loterie. Prowadząc bloga czerpie zyski oczywiście również i z reklam, marketingu afiliacyjnego oraz postów sponsorowanych.

Założenie From Aldi to Harrods zmieniło życie Emmy i jej męża. Jak sama twierdzi, jest to zmiana na lepsze. Praca tylko i wyłącznie na własny rachunek, bez zwierzchnictwa szefa zdecydowanie jej odpowiada, a co więcej – bardzo ją motywuje. Emma wie, że zarabia teraz bezpośrednio na siebie i to właśnie jest dla niej największym bodźcem do działania.


Podobało Ci się? Podziel się...

Dodaj opinię

Twój email nie będzie opublikowany.

Możesz użyć HTML'a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*