Ebook od Ceneo – programy partnerskie

ebook pp ceneo

Ceneo kilka dni temu opublikowało dosyć ciekawy ebook, dedykowany wszystkim, którzy chcą dowiedzieć się nieco więcej na temat afiliacji oraz programu partnerskiego Ceneo.

Sam ebook zawiera 31 stron, jednak warto zaznaczyć, że czcionka jest dosyć duża, a obrazki całostronicowe pojawiają się dosyć często. Mimo wszystko czyni to ebook dosyć lekkim i przyjemnym w czytaniu. Jest on zdecydowanie skierowany do osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z afiliacją. Znajdziemy w nim dosyć przyjemne wytłumaczenie zasad działania programów partnerskich oraz sieci afiliacyjnych oraz wyjaśnienie podstawowych terminów takich jak CPA, CPL czy CPS. Poznamy również kilka ciekawych wskazówek na temat optymalizacji działań afiliacyjnych na własnej stronie.

Jednak jak się można było spodziewać większość tej książeczki poświęcona jest Ceneo. Dowiemy się czym jest ich program partnerski, jak działa, do kogo jest skierowany oraz jak się w nim zarejestrować.

Mimo, że jest to bardziej broszura reklamowa niż ebook z obszerną wiedzą, warto się z nim zapoznać.
Ebook do pobrania tutaj.


Podobało Ci się? Podziel się...

Dodaj opinię

Twój email nie będzie opublikowany.

Możesz użyć HTML'a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*