Doładowanie telefonu za pomocą Bitcoin w T-mobile

bitcoins tmobile doładowanie

T-mobile ogłosił, że przy współpracy ze spółką InPay uruchomił właśnie możliwość doładowania telefonu za pomocą wirtualnej waluty. Co więcej, przez trzy miesiące każde doładowanie za pomocą Bitcoinów zostanie powiększone o 20%. 

Telefon można doładować na stronie https://inpay.pl/doladowanie-t-mobile-bitcoin/. Aby doładować telefon potrzebujemy smartfona z aplikacją – wirtualnym portfelem (np. Blockchain.info). Sam proces jest szybki i prosty.

Polska jest jednym z 10 krajów o największej liczbie pobrań portfela bitcoin. Wprowadzając pilotaż usługi chcemy sprawdzić jakie jest rzeczywiste zainteresowanie takim kanałem doładowań oraz jak wygoda i szybkość transakcji wpływa na zadowolenie użytkowników. – czytamy w komunikacie prasowym T-mobile.

 

Projekt ten ma w zasadzie wspierać spółkę InPay, która bierze udział w projekcie akceleracji polskich startupów o ambicjach globalnych. Właśnie T-Mobile był jednym z patronów tego projektu.

Co ciekawe spółka InPay S.A. sprzedała 5% swoich udziałów właśnie za Bitcoiny, pozyskując tym samym 200 tys. zł od inwestorów z 34 krajów.

 


Podobało Ci się? Podziel się...

Dodaj opinię

Twój email nie będzie opublikowany.

Możesz użyć HTML'a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*