Cykl warsztatów dla studentów w ramach Internetowych Rewolucji od Google

Cykl warsztatów dla studentów w ramach Internetowych Rewolucji od Google

Już niebawem rusza tegoroczny cykl warsztatów organizowany przez Google Polska w ramach programu Internetowe Rewolucje. Jego celem jest podnoszenie wiedzy z zakresu marketingu online wśród studentów. Zajęcia prowadzone będą na dwudziestu uczelniach wyższych w całym kraju. 

W poniedziałek rozpoczyna się organizowany przez Google Polska tegoroczny cykl warsztatów w ramach programu edukacyjnego Internetowe Rewolucje. Zajęcia te mają na celu poszerzanie wiedzy na temat marketingu online wśród studentów. Spotkania odbędą się na dwudziestu uczelniach wyższych w całej Polsce. Wśród nich znajdują się m.in. Uniwersytet Warszawski, Politechnika Warszawska, Uniwersytet Jagielloński w Krakowie, Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu czy Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu.

 

Projekt Internetowe Rewolucje działa od listopada ubiegłego roku. Wtedy właśnie ruszyła specjalna internetowa platforma edukacyjna programu. W 2015 roku rozpoczęła się również współpraca z uczelniami wyższymi w całym kraju, na których odbyły się pierwsze warsztaty szkoleniowe.

W tym roku planowane jest przeszkolenie aż 50 000 studentów. Zajęcia prowadzić będą pracownicy Google oraz specjaliści od marketingu internetowego z agencji partnerskich. Uczestnicy warsztatów, oprócz samego udziału w szkoleniach, będą mieli również możliwość uzyskania certyfikatu od Google i IAB Europe. Zapisy oraz szczegółowe informacje na temat projektu znajdują się tutaj.


Podobało Ci się? Podziel się...

Dodaj opinię

Twój email nie będzie opublikowany.

Możesz użyć HTML'a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*