Bez kategorii

Youtube

Użytkownicy YouTube oglądają ponad miliard godzin filmów dziennie

Serwis YouTube twierdzi, że ludzie na całym świecie oglądają obecnie ponad miliard godzin materiałów zamieszczonych na ich stronie. Nawiązując do wydanego komunikatu, ten kamień milowy został osiągnięty już w zeszłym roku, jednak YouTube podzielił się tą informacją kilka dni temu. „Siedząc na kanapie i oglądając YouTube przez miliard godzin, zajęłoby to około 100 000 lat” stwierdza na ... »

ustawa hazardowa do poprawki

Nowa ustawa hazardowa do poprawki

Bukmacherzy zgadzają się, że nowelizacja ustawy hazardowej ulegnie jeszcze zmianie. Najważniejsze z ich punktu widzenia jest obniżenie podatku od gry – według bukmacherów wyłącznie takie działanie sprawi, że na rynku pojawią się duzi gracze, którzy na dzisiaj zastępowani są przez nielegalne firmy bukmacherskie. Nowelizacja ustawy wejdzie w życie 1 kwietnia. Jednym z ważniejszych postanowień jest b... »

tvn ventures logo

TVN Ventures – Grupa TVN uruchamia fundusz inwestycyjny

TVN wchodzi na rynek Venture Capital i chce inwestować w obiecujące startupy. To co z pewnością będzie wyróżniać ten fundusz to nietypowe modele współpracy, jakie oferuje on startupom. Chodzi tu o modele: media for equity – zasoby mediowe w zamian za udziały w firmie oraz media for revenue – zasoby mediowe w zamian za udział w zyskach. Jest to szczególnie obiecujący model współpracy dl... »