Berlin Affiliate Conference (BAC) już wkrótce

Berlin Affiliate Conference (BAC) już wkrótce

Już 22 października rozpocznie się tegoroczna edycja Berlin Affiliate Conference (BAC) i potrwa aż do 25 października. Po czterech latach iGB Affilliate postanowiło przenieść jedną z najważniejszych konferencji dotyczących programów partnerskich z Barcelony do stolicy Niemiec.

W tym roku można się spodziewać ponad 2,2 tys. uczestników i przynajmniej 100 programów partnerskich. Z tego aż 70% to przedstawiciele sektora iGaming, więc jest to doskonała okazja dla wszystkich zainteresowanych afiliacją w tej branży.

Na oficjalnej stronie BAC można znaleźć pełną listę przemawiających, a oto kilku z nich:

  • Alexandre Tomic – współtwórca SlotsMillion.com,
  • Johnny Devitt – dyrektor marketingu w firmie Betfair,
  • Michael Caselli – redaktor naczelny w iGaming Business,
  • Rahul Sood – dyrektor generalny Unikrn.

 

Na przywitanie organizatorzy przygotowali przyjęcie dla wszystkich uczestników. Następnego dnia już od 10 rano rozpoczną się wystawy i wystąpienia według planu, który można znaleźć na stronie BAC. Trzeci dzień, mimo spodziewanej mniejszej liczby uczestników, wciąż będzie oferował liczne możliwości zapoznania się z najnowszymi innowacjami w branży. Całość zostanie zamknięta w niedzielę spotkaniem w mniej oficjalnej atmosferze.

Warto wspomnieć, że wraz z BAC odbywa się bliźniacza impreza branży finansowej. Financial Partners Expo to impreza poświęcona przede wszystkim afiliacji na rynku forex. Już kolejny raz obie imprezy odbywają się razem, co świadczy o mocnym powiązaniu obu rynków afiliacyjnych. Więcej informacji na temat Financial Partners Expo na www.financialpartnersexpo.com/berlin2015/.


Podobało Ci się? Podziel się...

Dodaj opinię

Twój email nie będzie opublikowany.

Możesz użyć HTML'a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*