Awin dołącza do Axel Springer Plug And Play Accelerator

awin

Awin, wiodąca w Europie sieć reklamy efektywnościowej dołączyła do partnerów programów wspierających               start-upy.

Pierwsza edycja z ekspertami Awin rozpocznie się 15 maja. Swoje pomysły dotyczące przedsiębiorstwa mogą przesyłać do 9 kwietnia za pomocą formularza. Zgłoszenia trafią do zespołu w Berlinie, a dziesięć wyłonionych pomysłodawców uda się do Berlina, gdzie otrzymają miejsce do pracy i wsparcie mentorów. Podczas programów trwających sto dni, otrzymają od mentorów wsparcie dla swoich biznesów w zakresie prawnym, marketingowych czy perspektywicznym. Po tym czasie zorganizowane zostanie Demo Day, podczas którego uczestniczą przedstawią swoje start-upy ponad 200 inwestorom i dziennikarzom. Przedsiębiorcy powalczą o 25 000 euro.

 

W programie mogą wziąć udział przedsiębiorstwa działające w IT i nowych mediach, które funkcjonują cyfrowo. Założyciele powinni posiadać minimum 95% udziałów. Model biznesowy musi posiadać skalowalność.

Program istnieje od 2013 roku. Trzy razy w roku przedsiębiorcy mają możliwość zaprezentowania swoich pomysłów. Więcej informacji na temat programu i zgłoszeń do niego znajduje się tutaj.


Podobało Ci się? Podziel się...

Dodaj opinię

Twój email nie będzie opublikowany.

Możesz użyć HTML'a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*