Askgamblers.com przejęte przez Catena Media za 15 milionów Euro

Askgamblers.com przejęte przez Catena Media za 15 milionów Euro

Sztokholmska firma specjalizująca się w marketingu afiliacyjnym ogłosiła niedawno o dużym przejęciu serwisu Askgamblers.com opiewającym na sumę 15 milionów Euro. Jest to już trzecia tego typu udana transakcja w tym roku. Portal Askgamblers.com był dość liczącym się portalem na rynku hazardu internetowego. Catena Media spodziewa się znacznego potencjału wzrostu z zakupu serwisu, głownie poprzez pozyskanie nowych graczy na skalę europejską. Liczba potencjalnie nowych użytkowników to nawet 25 000.

Dyrektor Generalny Robert Andersson wydając specjalne oświadczenie zaraz po nabyciu AskGamblers skomentował – „ Transakcja ta jest największą w historii Catena Media i otwiera nam wiele furtek oszczędnego rozwoju. Jedną z nich jest budowa biura w Serbii.”

Cała transakcja ze względu na znaczną kwotę będzie miała trzystopniowy przebieg. Firma najpierw wzbogaci się o 3 mln Euro. Warunkiem przelania kolejnej transzy 8,25 mln Euro jest przeniesienie wszystkich aktywów do Catena Media, zaś reszta 3,75 mln Euro zostanie uregulowane sześć miesięcy po przejęciu.


Podobało Ci się? Podziel się...

Dodaj opinię

Twój email nie będzie opublikowany.

Możesz użyć HTML'a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*