Affilinet startuje z nową platformą skierowaną dla wydawców

Afilinet uruchamia Connect

Brytyjska sieć afiliacyjna Affilinet wypuściła na rynek nową platformę skupiającą się na automatyzacji dzielenia się procesami marketingowymi pomiędzy członkami sieci afiliacyjnych poprzez wideo, zdjęcia czy tekst. 

Portal Connect ma za zadanie uwidocznić dostępną treść marketingową oferowaną poprzez reklamodawców. Prezentuje on treść dopasowaną do naszych potrzeb oraz odrzuca on konieczność kontaktowania się indywidualnie z dostarczycielami usług, proces ten odbywa się automatycznie. Spośród 700 tysięcy członków sieci w całej Europie portal będzie tworzył spersonalizowane oferty wydawców pod nasze potrzeby, będzie to oznaczało również zwiększenie prawdopodobieństwa znalezienia nowego członka do sieci afiliacyjnej. Założenie serwisu Connect ma za zadanie usprawnienie procesów, które poprzednio zajmowały dużo czasu oraz były nieskuteczne. Dyrektor generalny Affilinet Helen Southgate komentuje: „Wystartowaliśmy z serwisem Connect aby wszyscy z członków sieci mogli mieć łatwy dostęp do bogatej i ciekawej treści oferowanej przez reklamodawców, przez to możliwa jest promocja istniejących już wydawców oraz możliwe jest osiągnięcie sukcesu przez nowych członków sieci w znacznie bardziej kreatywny sposób.”

 


Podobało Ci się? Podziel się...

Dodaj opinię

Twój email nie będzie opublikowany.

Możesz użyć HTML'a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*