10 marca SEMcamp po raz 20-ty

SEMcamp 10 marca 2016 r.

W najbliższy czwartek, 10 marca  w Warszawie odbędzie się SEMcamp, na którym spotykają się specjaliści z branży SEM. Tym razem konferencja ta będzie miała swój jubileusz – zorganizowana zostanie już bowiem po raz 20-ty!

SEMcamp to cykliczna konferencja, na której spotykają się specjaliści z branży SEM. Najbliższa odbędzie się 10 marca w warszawskiej Uczelni Łazarskiego i będzie obchodzić swój 20-ty jubileusz. Jej celem jest nie tylko poszerzanie wiedzy związanej z marketingiem w wyszukiwarkach, ale również wspólna wymiana doświadczeń oraz integracja ludzi z branży.

Na SEMcamp prezentowane są zagadnienia związane z reklamą w Internecie, a przede wszystkim z tą w wyszukiwarkach. Wystąpienia prowadzą doświadczeni praktycy, posiadający dużą wiedzę w swej dziedzinie. W tej edycji, oprócz organizatorów – Mariusza Gąsiewskiego i Przemysława Modrzewskiego, pracujących w Google – na spotkaniu pojawią się także i nowe twarze. Poruszą oni m.in. tematy dotyczące: charakterystyki użytkownika mobile, eksperymentów marketingowych, efektywnych kampanii na facebooku, analityki oraz aspektów strategicznych przenoszenia witryny na nową domenę.

Miejsca na najbliższą konferencję SEMcamp można teoretycznie rezerwować do 7 marca. Formą opłaty za uczestnictwo w spotkaniu jest przekazanie kwoty 100 zł. na Fundacje Mam Serce, która wspiera chore i biedne dzieci.

Warto wspomnieć, że wszystkie bilety na wydarzenie zostały już sprzedane. Dla tych, którzy już mają bilet podajemy link do programu: http://www.semcamp.com.pl/program/


Podobało Ci się? Podziel się...

Dodaj opinię

Twój email nie będzie opublikowany.

Możesz użyć HTML'a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*